Konserde Ne Giysem?

Sıcak yazlar bana hep konserleri hatırlatır. Açık havada yapılan konserler…Sahnede hoş bir melodi, herkes alabildiğine müzikle ilgili aynı zamanda yanındaki arkadaşıyla sohbet etmekten çekinmiyor. Yazın içimize işleyen sıcakta konserleri düşünerek serinliyorum.

Konserde Ne Giyilir

Bu sene İstanbul, bu gibi konserlere doyacak. Hem açık hava konserleri hem salon konserleri ile müzikseverler yazın ve müziğin tadını çıkaracak.  1 hafta öncesinde de Madonna rüzgarı esti Türk Telekom Arena’da. Yakın zamanda ise özellikle Jessie J gibi, Pitbull gibi, en önemlisi Red Hot Chili Peppers gibi müzik tutkunu grupları ve sanatçıları ağırlayacağız en misafirperver tarafımızla.

Açık Hava Konserine Giderken Ne Giyilir

Eğer bu konserlerden herhangi birine bilet aldıysanız ve sabırsızlıkla o günü bekliyorsanız bir de üstüne o akşam ne giysem diye düşünüyorsanız bazı küçük tüyolarımız var. Açık hava konserine giderken ne giyilir diye aklından geçirenler hem rahat hem şık görünmek adına bu önerileri dikkate almalı

Bu sene gözümüze salaş şeyler takılıyor. Özellikle kısa şort üzeri salaş, omuzdan düşen beyaz bluzlar bu senenin modası. Evet, bir de renkli, cıvıl cıvıl uzun etekler var tabii ki. Bizim size tavsiyemiz şortlarla ve omuzdan düşük bluzlarla muhteşem bir uyum yakalayacağınız yönünde. Konsere giderken ne giyilir sorunuzun bu seneki cevabı belli . Özellikle şort altına giyeceğiniz taşlı sandaletler de daha şık olmanızı sağlayabilir.

Konserde Ne Giyilir

Uzun ve renkli etek tercih edecekler de üzerlerine giyecekleri bluzların beyaz olmasına özen göstersinler. Her yaz olduğu gibi beyaz yine favori.Şortların üzerinizde sıfır kol salaş bir gömlekle buluşması da hoş bir görünüm kazanmanızı sağlayabilir. Çantalarınızın da askılı olması hem özgün hem de marjinal bir havaya bürünmeniz adına önemli bir ayrıntı. Kısacası konserde ne giyilir sorunuzun cevabı kısa şortlarda ve uzun eteklerde saklı.

Konsere Giderken Ne Giyilir