Gucci Kemerler Kıyafetinizi Tamamlıyor!

Gucci 2012 kemer modelleri bu sezon da hem kadınları hem erkeklerin gözdesi oldu. Erkek ve bayan modelleriyle kemeri baştan yaratan Gucci 2012 kemer modelleri sizi daha şık ve çekici yapmaya hazır.

Aksesuarlar, kıyafeti şık gösteren en önemli unsurlardır. Kemer de bu aksesuarların arasında belirgin bir yere sahip. Kemer aslında kıyafet için bir gereklilik, fakat tasarımcılar kemerin bu formatını değiştirerek, kıyafeti daha şık gösteren ve onu tamamlayan bir obje haline getirdiler.

Gucci 2012 Kemer Modelleri

Bu tasarımlar bazen öylesine şık oldu ki kimi zaman kıyafetlerin bile önüne geçti. Örneğin sıradan düz bir elbise, şık tasarımlı bir Gucci bayan kemer yardımıyla çok hoş bir kıyafete dönüşebiliyor. Aynı şey Gucci erkek kemerleri içinde geçerli. Kıyafetiyle uyum içinde olan bir kemer, erkeği fazlasıyla dikkat çekici kılıyor.

Gucci Bayan Kemer

Peki bu yıl nasıl kemerler moda? Gucci  kemer modelleri  kalitesiyle ve tasarımlarıyla bu yıl da kendinden konuşturacak gibi.

Gucci Kemer Modelleri

Markaların kendine has dokunuşları ve tarzları vardır Gucci de bu özgün formunu her zaman korumayı başarıyor. Kemer tokasında amblemini kullanması da buna güzel bir örnek olabilir, renkleriyle ve stiliyle bu farkı yaratan Gucci. Modelleriyle, her yıl ilk sıralarda yer alıyor.  Gucci bayan kemerler kıyafetinize güzel bir görüntünün yanı sıra tarzınızı oluşturmada da yardımcı olacak.

Gucci erkek kemer lerin de bazı ufak detaylar gizli, kemerin dokusunda işlemeler görmek mümkün bu da şıklığı ve tarzı beraberinde getirmiş.Gucci erkek kemerlerin de kullandığı yeşil ve kırmızı  yine markasını temsil eden  renkler.

Gucci Erkek Kemer

Kaliteyi, şıklığı ve zarafeti yakalamak için Gucci erkek kemerleri ve bayan kemerlerine  göz atmanızı öneririz.